Microneedling

Microneedling neboli mikrojehličkování je elegantní velmi účinná metoda pro omlazení, zpevnění a vyhlazení pleti. Metoda je založena na samoobnovovací schopnosti regenerace pokožky, což je účinné při vyhlazení jemných vrásek, léčbě jizev, strií, akné či hyperpigmentace. Metoda je vhodná i pro citlivou pokožku. Při microneedlingu se v podkoží vytvářejí drobné kanálky, kterými ošetřené oblasti rychleji absorbují účinné výživné látky a séra.

Microneedling je ideální anti-age metodou pro omlazení kůže, zlepšení tonizace pleti, rozjasnění, hydrataci. Používá se nejčastěji na celý obličej, včetně jemné oblasti očního okolí, ruce a dekolt. Doporučují se 2–3 ošetření po cca 4 týdnech.

Mikrojehličkování má vliv na:

Průběh ošetření

Ošetření obličeje trvá přibližně 45 minut. Aplikátor s mikrojehličkami je nastaven přesně podle potřeby každé pleti do hloubky průniku od 0,25 do 2,00 mm. Mikrojehličky jsou opravdu velmi jemné. V závislosti na hloubce vrásek, jizev nebo jiných problémů pokožky je zapotřebí proceduru několikrát opakovat, aby se docílilo co nejlepšího výsledku.

Po ošetření je pokožka zarudlá a citlivější přibližně 24 hodin, poté dochází k postupné obnově a regeneraci. Výsledkem je kompletní revitalizace pleti s omlazujícím účinkem a zlepšením vzhledu.

Kolik ošetření je potřeba

Zpravidla se provádí 1 až 3 ošetření s odstupem 3-4 týdnů. Tvorba nového kolagenu může pokračovat až po dobu 12 měsíců.

Kontraindikace

Kontaktujte nás ješté dnes

Kontakt a objednání

Adresa studia "SL cosmetologist" :
Voctářova 2436/3b, 180 00 Praha 8-Palmovka

Zvonek 0101 Přízemí , první dveře doleva.

tel.(viber, whatsapp): +420 777 84 23 25
Otevírací doba: dle objednávek

ÍČO: 0811540

Scroll to Top