Chemický peeling

Znovuzrození pleti do 60 minut. Chemický peeling představuje stále žádané a zároveň velmi šetrné kosmetické ošetření, jehož cílem je rozjasnění a omlazení pleti, vyhlazení vrásek, odstranění pigmentových skvrn, drobných jizviček a akné. Doporučuje se v jakémkoli věku – jak pro suchou pokožku s projevy stárnutí, tak i pro mladou mastnější či aknózní pleť.

Princip chemického peelingu

Principem ošetření je nastartovat v pleti postupnou obměnu povrchových buněk. Té dosahujeme pomocí aplikace enzymů a chemických složek. Díky nim začne pleť sama vytvářet nové zdravé buňky. Po odstranění zničené vrstvy pokožky působí pleť zdravěji a svěžeji již po prvním zákroku.

Peeling může být aplikovaný na tvář, krk, dekolt, ruce a záda.

Výhody chemického peelingu:

Zaručené výsledky!

Používáme chemické peelingy od izraelske značky HL-labs, u nichž jsou výsledky viditelné již po prvním ošetření, ať už jde o odstranění vrásek, akné, nadměrnou pigmentaci či suchou pokožku. Tyto peelingy vyvíjí tým biochemiků a farmakologů v moderním výzkumném zařízení , a to na základě nejnovějších vědeckých poznatků.

Bezpečí

Každý z peelingů obsahuje vybranou směs složek, která minimalizuje podráždění a zároveň nabízí nejlepší možné výsledky.

Univerzálnost

Peelingy HL-labs jsou vhodné pro každý typ pleti a lze je použít i na velmi jemnou kůže očního okolí či citlivou pleť, u které jiné značky způsobují zčervenání a podráždění.

Skvělý poměr cena/výkon

Cena ošetření prémiové značky HL-labs je srovnatelná s jinými ošetřeními nabízenými na klinikách laserové a korektivní dermatologie v Praze používajícími jiné značky. 

Před zákrokem

Před samotnou aplikací vždy odbornik doporučí typ a intenzitu chemického peelingu dle typu Vaší pleti. Před chemickým peelingem už nepoužívejte žádné kosmetické masky, jiné druhy peelingů nebo dermabraze. Stejně tak před ošetřením již pokožku nedepilujte ani neepilujte. Bezprostředně před aplikací chemického peelingu není vhodné absolvovat kosmetické ošetření ani barvení vlasů.

Během zákroku

Chemický peeling trvá 30 minut až jednu hodinu a je zcela bezbolestné. Pokud si budete přát dosáhnout výraznějších efektů – odstranit vrásky, pigmentové skvrny nebo střední až silné akné – bude nutné absolvovat více sezení. Průměrný počet se pohybuje mezi 3 až 5. Ošetření pleti probíhá ambulantně a klient ihned po zákroku odchází domů.

Po zákroku

Bezprostředně po aplikaci peelingu je pokožka mírně zrůžovělá až červená a může se objevit mírný otok. Vrchní část pokožky se začne postupně odlupovat, což je žádoucí jev. Hojení pleti může trvat od jednoho dne až do dvou týdnů v závislosti na zvolené síle peelingu. Bezprostředně po ošetření je nutné vyhýbat se slunečnímu záření a soláriu.

Kdo může podstoupit zákrok?

Chemický peeling můžeme provést ženám i mužům bez ohledu na věk. Pokud jste těhotná, doporučujeme ošetření odložit na dobu po porodu. V den plánované aplikace peelingu nesmí probíhat na ošetřovaných místech žádné virové kožní onemocnění (opary, bradavice atd.).

Kontaktujte nás ješté dnes

Kontakt a objednání

Adresa studia "SL cosmetologist" :
Voctářova 2436/3b, 180 00 Praha 8-Palmovka

Zvonek 0101 Přízemí , první dveře doleva.

tel.(viber, whatsapp): +420 777 84 23 25
Otevírací doba: dle objednávek

ÍČO: 0811540

Scroll to Top