HYDRAFACIAL

Ošetření “Hydrafacial” je nejnovější průlomovou metodou resurfacingu pokožky, celkového omlazení či hloubkového čištění pleti. Technologie Vortex-Fusion zaručuje průnik použitých ingrediencí hluboko do kůže. Po zákroku bude Vaše pleť hloubkově vyčištěna nástavcem a velmi jemným chemickým peelingem, hloubkově hydratovaná a rejuvenovaná. Ošetření je vhodné i v letních měsících a nahrazuje tak běžné kosmetické úkony. Městský způsob života v zaprášeném prostředí, sluneční záření, uspěchaný životní styl a stres… Chcete přesto vypadat zdravě, svěže a mladě? Chcete zbavit vaši pleť toxinů? Máte problematickou aknózní pleť? Vyzkoušejte péči o pleť pomocí nové technologie. Jedná se o jediný zákrok kombinující ve čtyřech krocích, exfoliaci, extrakci, omlazení, hydrataci a ochranu antioxidanty. Vhodně pro muže a ženy .    +420 777 84 23 25 (viber, whatsapp)

PRŮBĚH OŠETŘENÍ

 1. Aplikace speciální pleťové masky, dle typu pleti
 2. Čistění pleti – patentovaný nástavec hydratuje kůži, umožňuje hloubkové čištění pórů, rozpouští a odstraňuje nečistoty
 3. Exfoliace pleti – patentovaný nástavec HydroPeel disponuje velkým počtem abrasivních hrotů, které umožňují dokonalou exfoliaci kůže, bez nežádoucího podráždění. Výsledkem je obnova pleti
 4. Čištění a stahování pleti – v nástavci se vytváří efekt víru, pro dokonalou, rychlou a bezbolestnou extrakci. Odstraňují se mazové zátky, sébum a póry zůstávají čisté. Díky technologii, využívající vakuum lze odstranit nečistoty, odumřelé buňky a maz
 5. Vpravení aktivních látek – unikátní design fúzního nástavce vpravuje hydratační, antioxidační a aktivní látky z použitých roztoků do kůže. Zlepšuje se tak vzhled hyperpigmentací, odstraňují se vrásky a vyrovnává se tvorba kožního mazu

Ošetření je neinvazivní a nedráždí vaši pokožku.

Zlepšuje vzhled jemných linek, vrásek, přeplněných a zvětšených pórů, hyperpigmentací a hnědých skvrn, mastné pleti a pleti náchylné k akné.

INDIKACE

 • solární poškození, hyperpigmentace
 • vrásky, jemné linky
 • ztráta elasticity kůže, povadlá pleť
 • mastná, problematická, aknózní pleť
 • rozšířené póry

VÝSLEDEK

 • aktivace kolagenu a elastinu
 • vyhlazení žilek a pigmentace
 • zlepšení vzhledu pleti mastné a se sklonem k akné – redukce kožního mazu
 • zvlhčení a hydratace pleti

VÝHODY

 • dlouhodobý viditelný efekt
 • vhodné pro všechny typy pleti
 • okamžitý efekt bez nutnosti rekonvalescence
 • provádí se celoročně
 • zcela bezbolestná technika, neinvazivní metoda

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Základní ošetření trvá 60-90 min

Čištění s následným ošetřením pleti je bez věkového omezení. Může být určeno jak pro mládež  od 14 let ( po souhlasu od zákonného zástupce ), u kterých se začíná projevovat akné, tak pro muže a ženy  ve zralém věku.

Frekvence ošetření záleží na stavu pleti. U pleti s uzavřenými póry, která je mladistvější, stačí přijít 1x za měsíc. Když je pleť pórovitá, mastná s rozšířenými póry, tak lépe 1x za 3 týdny.

Ošetření není možné provádět , při porušené integritě kůže v ošetřované oblasti, na místech s mateřskými znaménky, při nádorových onemocněních nebo při užívání léků zvyšujících fotosenzibilitu pokožky. 14 dnů před ošetřením je zakázáno použití exfoliantů, peelingu, botoxu a výplní. Nemohu také ošetřit zákaznici s akutní herpetickou infekcí – oparem na rtu.

Ano, těhotné ženy mohou být tímto přístrojem ošetřeny. Stejně tak i při nádorových onemocněních nebo u chemoterapie, protože toto čištění je jen povrchové.

Jedná se o čisticí roztok, 10% peeling s kyselinou glykolovou a roztoky s antioxidanty a hyaluronovou kyselinou.

 

Kontaktujte nás ješté dnes

Kontakt a objednání

Adresa studia "SL cosmetologist" :
Voctářova 2436/3b, 180 00 Praha 8-Palmovka

Zvonek 0101 Přízemí , první dveře doleva.

tel.(viber, whatsapp): +420 777 84 23 25
Otevírací doba: dle objednávek

ÍČO: 0811540

Scroll to Top